سمعک AM و انواع آن

سمعک AM

 معرفي سمعک AM

سمعک AM جز زير مجموعه هاي سمعک زيمنس است و سمعک آلماني است. اين سمعک در چندين رده وجود دارد و تمامي مدل هاي سمعک داخل گوشي، سمعک نامرئي، سمعک پشت گوشي و سمعک ريک را توليد مي كند.

مدل های سمعک AM

XTM RIC P8 :

سمعک یا دریافت‌کننده داخل کانال گوش (RIC) از نظر سایز، کوچک‌ترین سمعکی است که داخل مجرای گوش نصب می‌شود، جنس آن نرم بوده و کاملا پنهان است. قرار دادن آن‌ها در کانال گوش ساده است و برای استفاده از آن باید کانال گوش از نظر سلامت بررسی شود. در این نوع سمعک با توجه به اندازه کوچک خود، کارایی و طول عمر بالایی دارد و برای کسانی مناسب است که سطح افت شنوایی آن‌ها کم یا متوسط باشد.

سمعک AM پشت گوش

سمعک پشت گوش (BTE) ساده، راحت و قابل اعتماد است. این سعمک‌ها که در سه نوع طراحی شده‌اند، به سادگی در پشت گوش قرار می‌گیرند و محکم هستند. انواع این مدل سمعک به شرح زیر است:

  • XTM S P8 :‌ این مدل، کوچکترین نوع سمعک‌های پشت گوش است که کیفیت صدای قابل قبولی دارد. بدنه این سمعک در پشت لاله گوش قرار می‌گیرد و کاف سمعک با لوله بسیار نازکی داخل گوش می‌رود. کاف کوچک است و راه هوا را مسدود نمی‌کند. این مدل سمعک برای افرادی مناسب است که سطح افت شنوایی آن‌ها کم یا متوسط است.

  • XTM M P8 :‌ این نوع سمعک، بر خلاف دیگر سمعک‌ها نیازی به قالب‌گیری گوش ندارد و با هر آناتومی قابل تطبیق است. ویژگی مهم دیگر این نوع سمعک این است که می‌ةوانید صدا و برنامه‌های شنوایی را تغییر دهید. این دستگاه از فن‌آوری مدیریت نویز و صدای زمینه برخوردار است. این نوع سمعک نیز برای کسانی مناسب است که افت شنوایی آن‌ها کم و متوسط باشد.

  • XTM P P8 : این نوع سمعک طیف گسترده‌ای از افت شنوایی را پوشش می‌دهد. این مدل گزینه‌های فراوانی دارد که شامل مدیریت نویز، مدیریت صدای پس‌زمینه، تنظیم قدرت صدا و… بوده و می‌توانید آن را متناسب با شرایط زندگی خود تنظیم کنید. این نوع سمعک برای افرادی مناسب است که افت شنوایی شدیدی دارند.

  • XTM XP P8 : این مدل، راه حلی ایده‌آل برای کسانی است که از افت شنوایی عمیق رنج می‌برند. این نوع سمعک به آن‌ها کمک می‌کند درک بهتری از گفتار، کیفیت صدا داشته باشند و پوشیدن آن نیز بسیار راحت است. مدل سمعک XTM XP P8 با ترکیب قدرت فوق‌العاده و تکنولوژی پیشرفته مدیریت نویز و جدا کردن صدای پس‌زمینه، به کاربر این امکان را می‌دهدکه شنوایی طبیعی را تجربه کند و با اطرافیان خود به سادگی ارتباط برقرار سازد.

سمعک AM داخل گوش

سمعک‌ داخل گوشی با ارائه فناوری شنوایی اثبات شده، راه‌حلی متمایز و قابل اطمینان برای لذت بردن از شنوایی طبیعی است. این مدل سمعک‌ها در دو نوع تولید می‌ شوند:

  • XTM Custom P8 : طراحی این مدل سمعک طیف گسترده‌ای از مدل‌ها و رنگ‌ها را در بر می‌گیرد که به شما اجازه می‌دهد متناسب با رنگ پوست خود و ویژگی‌هایی که در نظر دارید، سمعک مورد نظرتان را انتخاب کنید. این مدل با وجود اندازه کوچک خود، برای انواع سطوح افت شنوایی مناسب است، استفاده از آن آسان بوده و درک گفتار را ساده می‌سازد.

  •  XTM IF CIC P8 : این مدل سمعک تقریبا نامرئی بوده و برای کسانی مناسب است که تمایلی به دیده شدن سمعک خود ندارند. این سمعک نیازی به قالب‌گیری ندارد و اندازه آن منعطف است. این مدل نیز قابلیت مدیریت نویز و صدای پس‌زمینه را دارد و ویژگی منحصربه‌فرد آن جدا بودن سمعک گوش راست از گوش چپ است.

برای سفارش و خرید محصول با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button