سمعک گوش

سمعک گوش

تمام افراد کم شنوا نیازمند تهیه سمعک گوش هستند اما تهیه سمعک کار پیچیده و مهمی است. انتخاب یک سمعک در زندگی آینده فرد دارای کم شنوایی تاثیر مستقیم می گذارد. علاوه بر کسانی که به طور دائم سعی می کنند سمعک های بی کیفیت و نامناسبی را به شما بفروشند ، باید این نکته هم دقت کنید که  گوش هر فرد ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد و برای تهیه سمعک مخصوص هر فرد مجزا ، باید اطلاعات کلی نسبت به این که چه نوع سمعکی و با چه ویژگی هایی ، مورد نظر شماست. در ادامه به این نکات مهم می پردازیم.

سمعک گوش
سمعک گوش

نکته های مهم در زمان تجویز و خرید سمعک گوش

بعد از طی کردن قدم اول یعنی تجویز سمعک برای فرد کم شنوا ، نوبت به تهیه آن می رسد. برای تهیه سمعک همیشه اولین نکته قیمت آن است. سمعک های مفیدی که واقعا در زمان استفاده به کاربر مورد نظر کمک می کنند معمولا ارزان قیمت نیستند. انا این به این معنی نیست که حتما باید گران ترین و پر هزینه ترین سمعک در دسترس را بخرید. همان طور که بارها در مقالات مختلف و توسط پزشکان مختلف تاکید شده ، هر گوش نسبت به گوش افراد دیگر متمایز و خاص است و ویژگی هایی دارد که در زمان تهیه و خرید سمعک گوش باید در نظر گرفته شود به همین دلیل برای بعضی افراد این سمعک های فانتزی و بیش از اندازه گران مناسب به نظر می رسد ولی برای عده ای دیگر ، ویژگی های خاص سمعک های آخرین سیستم فقط نوعی مزاحمت به حساب می آید. در فروشگاه سمعک هوشمند تهران پارس سمعک های مختلف با رنج قیمت های متنوع در دسترس مشتریان است و مشاوران ما به شما کمک می کنند تا سمعک مناسب برای هر کسی که اقدام به خرید سمعک کرده است ، پیدا شود و افراد کم شنوا بتوانند با پیدا کردن سمعک سازگار با گوش خود به زندگی از دست رفته خود برگردند.

سمعک گوش
سمعک گوش

قیمت سمعک

قیمت سمعک گوش متغیر است و بازه بزرگی را شامل می شود. مثلا گوش فرد کم شنوا تا چه حدی به طور طبیعی می شنود و تا چه حدی نیاز به کمک سمعک دارد؟ هر چه درجه شنوایی بیشتر باشد ، سمعک باید دقیق تر و قوی تر کار کند تا بتواند نیاز کاربر را رفع کند به همین دلیل این مسئله در نحوه ساخت و تنظیم سمعک مورد نظر تاثیر می گذارد که به طور مستقیم باعث تغییر قیمت سمعک گوش می شود.

چرا خرید سمعک گوش برای کم شنوایان عاقلانه است 

خرید یک سمعک گوش برای بسیاری افراد ایرانی به خصوص آقایان ناخوشایند است. ناشنوایی جزو دسته های معلولیت به شمار می رود و مردم از اینکه به ناتوانی خود اعتراف کنند متنفر هستند و از آن جایی که خانم ها سمعک خود را زیر روسری پنهان می کنند ، پذیرفتن سمعک برای آن ها آسان تر است. اما عدم علاقه به پوشیدن سمعک همیشه هم به دلیل نگاه های خیره مردم و ظاهر آن نیست. به تازگی سمعک ها پیشرفت زیادی کرده اند و کمک زیادی به مردم می کنند اما مشکلاتی وجود دارد.

سمعک گوش
سمعک گوش

مدل جدید و قدیم سمعک گوش

 از آن جا که نوع سنتی و قدیمی تر سمعک گوش ، همه ی صداها را اعم از صدای اطرافیان ، صدای باد و حیوانات و هر صدای دیگری را به طور همزمان بلند می کند ، بیشتر از آن که به افراد کم شنوا کمک کند باعث آزار آن ها می شود و به طور طبیعی هر کسی با خود فکر می کند که چرا باید پول خود را روی محصولی هدر بدهد که کاربرد زیادی ندارد و او را اذیت می کند؟  مشکل بزرگ این است که مدل های قدیمی سمعک ها هنوز هم در بازار پیدا می شوند و کسانی که بدون داشتن اطلاعات کافی یا از جاهای نامعتبر سمعک می خرند احتمالا چنین سمعک هایی دریافت می کنند که باعث شهرت و نگاه منفی نسبت به پوشیدن سمعک می شود. ولی باید به تمامی مشتریان عزیز در فروشگاه سمعک هوشمند تهران پارس اطمینان بدهیم که ما در فروشگاه سمعک هایی از بهترین و معتبرترین برندهای جهان را به شما عرضه می کنیم.

سمعک گوش
سمعک گوش

دلایلی برای خرید سمعک گوش از فروشگاه تهرانپارس 

سمعک های جدید که به سمعک های هوشمند مشهور هستند قابلیت های زیادی دارد و زندگی فرد را کاملا تغییر می دهند. به همین دلیل به تمام افراد کم شنوا و همراهان این عزیزان توصیه می کنیم که با مشورت کردن از طریق شنوایی شناس معتبر به فروشگاه ما اعتماد کرده و سمعک خود را از طریق ما تهیه کنید. اگر شنوایی شناس معتبری در شهر خود نمی شناسید و واقعا چیزهای زیادی در مورد خریدن سمعک گوش نمی دانید می توانید با همکاران مشاور ما در فروشگاه تهران پارس مشورت کنید. در سایت ما به طور مختصر شما را با فروشگاه و کلینیک شنوایی شناسی تهران پارس آشنا می کنیم و عزیزانی که قادرند می توانند از طریق آدرس موجود در سایت به طور حضوری برای مشاوره و خرید سمعک مورد نظرشان اقدام کنند.

برای خرید سمعک گوش باید نکته هایی را بدانید. ما در ادامه شما را با این نکات آشنا خواهیم کرد.

اصول و نحوه کار کردن سمعک گوش :

 از دست دادن شنوایی می تواند تاثیر زیادی در زندگی شما داشته باشد ، از کار شما گرفته تا روابط و سلامتی عاطفی شما. سمعک گوش می تواند در شنوایی شما تفاوت زیادی پدید آورد ، خصوصا اگر وسایل مناسب را انتخاب کنید و برای سازگاری از آن­ها کمک بگیرید.

سمعک گوش
سمعک گوش

سمعک چگونه یاری می رساند :

 سمعک گوش وسیله ای الکترونیکی مجهز به باتری است که برای بهبود شنوایی شما ساخته می شود. به اندازه کافی برای پوشیدن در گوش یا پشت گوش شما کوچک است و برخی صداها را بلندتر می کند.

همه افرادی که گرفتار کم شنوایی هستند نمی توانند از سمعک گوش بهره مند شوند. اما از هر 5 نفری که می توانند پیشرفت کنند فقط 1 نفر آنها را می پوشد. بیشتر اوقات ، آنها برای افرادی هستند که به گوش داخلی یا عصبی که گوش را با مغز پیوند می دهد آسیب می رسانند. این خسارت می تواند ناشی از :

بیماری

 سالخوردگی

 سر و صدا های بلند

 داروها و غیره باشد.

کاهش شنوایی که به دلیل مشکلات کانال گوش ، لاله گوش یا گوش میانی ایجاد می شود. بیشتر اوقات ، جراحی یا کمک های پزشکی دیگر می تواند آن را بهتر کند اما این گزینه ها برای همه سازگار نیستند. اگر کانال گوش باز و گوش خارجی نسبتا طبیعی دارید ، سمعک گوش ممکن است کمک کند.

برخی از افراد بدون گوش خارجی یا مجرای گوش به دنیا می آیند ، به این معنی که قادر نیستند از سمعک معمولی بهره ببرند. در عوض ، احتمال دارد آن ها بتوانند از دستگاهی استفاده کنند که صدا را از طریق استخوان کاسه سر خود به گوش داخلی می فرستد.

چگونه می توانید یک سمعک گوش به صرفه و اقتصادی بگیرید :

 اگر از قبل یک پزشک متخصص را نمی شناسید ، از پزشک عادی خود بخواهید که شما را به یکی از این پزشکان معرفی کند. این متخصص می تواند کاهش شنوایی شما را ارزیابی و درمان کند. پزشک متخصص ، گوش را معاینه می کند تا بفهمد چه چیزی باعث دردسر شما شده است. همچنین باید یک شنوایی شناس سر بزنید که آزمایشاتی را برای فهمیدن نوع کم شنوایی و بد بودن آن انجام می دهد.

شما می توانید جهت تجویز و خرید سمعک گوش با کارشناسان سمعک هوشمند تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید .

Call Now Button